مشاهده متن خبر


برگزاري نخستين دوره آموزشي بقا در دريا و HUET درون‌سازماني در مرکز آموزش کيش

برگزاري نخستين دوره آموزشي بقا در دريا و HUET درون‌سازماني در مرکز آموزش کيش

 

به همت واحد آموزش شرکت نفت فلات قاره ايران، نخستين دوره آموزشي بقا در دريا و HUETدرون‌سازماني با حضور مشاور وزير نفت در امور هوانوردي، اعضاي هيات مديره، رييس منطقه کيش و ... در مرکز آموزش منطقه عملياتي کيش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شرکت نفت فلات قاره ايران، رييس آموزش شرکت با بيان اين مطلب افزود: اين دوره‌هاي آموزشي براي کارکنان سکوها و افرادي که در سکو تردد دارند الزامي است و در سال‌هاي گذشته توسط شرکت‌ها و مراکز آموزشي مرتبط برگزار مي‌شد ولي پس از دريافت مجوز از سازمان هواپيمايي کشوري، اين دوره‌ها به صورت درون سازماني برگزار مي‌گردد.

اميد مولاوردي‌خاني افزود: با توجه به فراواني برگزاري اين دوره‌ها، هزينه‌هاي صرف شده بسيار پايين‌تر از گذشته بوده و اين امر باعث صرفه‌جويي قابل توجهي در هزينه‌هاي آموزشي شرکت نفت فلات قاره ايران شده است.

به گفت وي، در آينده نزديک با فراهم نمودن شرايط و بسترسازي مناسب از قبيل ساخت استخر اختصاصي، تهيه ماکت بالگرد به صورت مکانيکي و ... در مرکز آموزش‌هاي کيش، قرار است دوره‌هاي ياد شده مطابق با استانداردهاي جهاني و در سطح کيفي بالاتري برگزار گردد.

رييس آموزش شرکت نفت فلات قاره ايران، در پايان از حمايت‌هاي بي‌دريغ مديرعامل و مدير منابع انساني از امر آموزش در شرکت قدرداني کرد.

تاريخ :1397/04/26 ساعت :06:27