مشاهده متن خبر


 
 
وزير نفت پس از بازديد از مخازن نفت آزادگان: وزارت نفت پيگير برطرف کردن مشکلات کارکنان مناطق عملياتي شرکت نفت فلات قاره است

وزير نفت پس از بازديد از مخازن نفت آزادگان:

وزارت نفت پيگير برطرف کردن مشکلات کارکنان مناطق عملياتي شرکت نفت فلات قاره به‌ويژه کارکنان قراردادي است

 

از همه کارکنان مناطق عملياتي شرکت نفت فلات قاره ايران قدرداني مي‌کنم

 

مهندس بيژن زنگنه وزير نفت روز پنج‌شنبه 7 دي‌ماه پس از بازديد از مخازن نفت آزادگان در منطقه عملياتي بهرگان شرکت نفت فلات قاره ايران، گفت: وزارت نفت به طور جدي پيگير برطرف کردن مشکلات کارکنان مناطق عملياتي و بهره‌برداري شرکت نفت فلات قاره به‌ويژه کارکنان قراردادي است.

به گزارش روابط عمومي شرکت نفت فلات قاره ايران، در اين بازديد که حميد بورد مديرعامل شرکت نفت فلات قاره، حجت‌الاسلام عبدالحميد خدري نماينده نماينده بوشهر گناوه و ديلم، غلامرضا تاجگردون نماينده گچساران، فرماندار گناوه، فرماندار ديلم، امام جمعه‌هاي ديلم و امام حسن و ... حضور داشتند وزير نفت بر توسعه همه‌جانبه اين منطقه تاکيد کرد.

در ابتداي اين بازديد و در جلسه مسئولان و نمايندگان بوشهر با وزير نفت، حجت‌الاسلام خدري نماينده مردم بوشهر در مجلس شوراي اسلامي ضمن برشمردن مشکلات مردم بومي اين منطقه از جمله اشتغال جوانان گفت: با توجه به پتانسيل‌هاي بسيار خوب موجود در اين منطقه، صنعت نفت بايد بيش از پيش از اين توانمندي و پتانسيل استفاده کند.

در ادامه اين جلسه، وزير نفت با ابراز خرسندي از حضور در اين منطقه عملياتي و تشکر از نقطه‌نظرات آقاي خدري گفت: وزارت نفت همواره در حوزه عمل به مسئوليت‌هاي اجتماعي پيشرو بوده و مديريت کمک به عمران مناطق نفتخيز نيز تاکنون اقدامات ارزشمندي در اين زمينه انجام داده است.

وي افزود: تاکنون ده‌ها جلسه براي بررسي و برطرف کردن مشکلات مردم بومي منطقه برگزار و کارهاي بسيار خوبي نيز انجام شده ولي از آنجايي که حجم مشکلات بسيار زياد است شايد برطرف کردن آن از توانايي يک وزارتخانه خارج باشد. وزارت نفت در حال حاضر با چالش‌هاي بي‌شماري از جمله کمبود نقدينگي مواجه است و اميدواريم با بهبود وضعيت اقتصادي کشور، شرايط صنعت نفت نيز تغيير کند.

به گفته وي، وزارت نفت پيگير برقراري عوارض آلايندگي و اختصاص آن به مناطق نفتخيز است که در صورت تحقق اين موضوع بخش عمده‌اي از مشکلات اين مناطق برطرف مي‌شود.

وي با بيان اينکه در اين هفته دو جلسه براي برطرف کردن مشکلات کارکنان اقماري برگزار شده است، گفت: پيگيري مشکلات معيشتي کارکنان قراردادي صنعت نفت به‌ويژه در مناطق عملياتي و شرکت نفت فلات قاره به‌ طور جدي در حال انجام است، بنده در اين زمينه به دنبال کارهاي تبليغاتي نيستم و هر تلاشي که منجر به بهبود و ارتقا سطح کيفي کارکنان قراردادي نفت بشود را انجام خواهم داد.

وي در پايان از همه کارکنان صنعت نفت به‌ويژه در مناطق عملياتي شرکت نفت فلات قاره ايران که با همه سختي‌ها و دشواري‌ها با علاقمندي و جديت کار خود را انجام مي‌دهند تشکر و قدرداني کرد.

غلامرضا تاجگردون رييس کميسيون برنامه و بودجه مجلس نيز در اين جلسه گفت: کميسيون تلفيق در ارتقا معيشت کارکنان قراردادي نفت آمادگي جدي دارد و اميدواريم با کمک آقاي زنگنه مشکلات آنان را حل کنيم.

گفتني است، وزير نفت صبح روز پنج‌شنبه 7 دي‌ماه پس از بازديد از منطقه عملياتي رگ‌سفيد و قدرداني از تيم مهار آتش چاه 147 اين ميدان، وارد منطقه عملياتي بهرگان شرکت نفت فلات قاره ايران شد و از مخازن نفت آزادگان واقع در اين منطقه عملياتي نيز ديدن کرد.

تاريخ :1396/10/09 ساعت :08:36