مشاهده متن خبر


پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به مناسبت مهار آتش‌سوزی میدان رگ‌سفید

پیام تبریک مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به مناسبت مهار آتش‌سوزی میدان رگ‌سفید

 

مهندس حمید بورد مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در پیامی، عملیات موفقیت‌آمیز مهار فوران چاه 147 میدان رگ‌سفید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، در این پیام آمده است: «بی‌شک جایگاه رفیع امروز صنعت نفت کشور جز با جانفشانی و همت بی‌دریغ همه کارکنان شریف این صنعت که در عرصه‌های محتلف‌ تولید نفت و گاز، مخاطرات گوناگون را به جان خریده و سختی‌های فراوان را با هدف توسعه صنعت نفت تحمل کرده‌اند، به دست نیامده است.

بدینوسیله کسب موفقیت در حماسه مهار آتش‌سوزی چاه 147 میدان رگ‌سفید را به مدیران و دست‌اندرکاران پرتلاش و سختکوش این عملیات تبریک می‌گویم.

بی‌تردید این عملیات غرورآفرین با توجه به فشار بسیار بالای مخزن، حجم گسترده فوران آتش و گاز و کوهستانی و سخت‌گذر بودن منطقه، از پیچیدگی‌ها و دشواری‌های فراوانی برخوردار بود و مهار آن جز با درایت، تدبیر و ازخودگذشتگی همکاران ایثارگر صنعت نفت در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران امکان‌پذیر نبود.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آقایان محمد سلیمی و فرزاد ارزانی دو تن از شهدای گرانقدر حادثه آتش‌سوزی میدان رگ‌سفید، از تلاش و ایثار همکاران عزیز صنعت نفت در این حماسه بزرگ قدردانی می‌نمایم.»

گفتنی است، چاه 147 میدان رگ‌سفید روز 7 آبان‌ماه با فوران و آتش‌سوزی مواجه شد و پس از 58 روز تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران در شامگاه سه‌شنبه 5 دی‌ماه مهار گردید.

تاريخ :1396/10/06 ساعت :12:10